Výprava ZŠ na Dívčí Kámen 16.10.2024

Žáci naší školy se vydají dne 16. 10. na výlet na Dívčí kámen. Pod vedením lektorů z Ekocentra Cassiopeia se děti dozvědí spoustu zajímavostí o přírodě kolem hradu, zahrají si různé hry a také při návštěvě hradu budou zkoumat život v dávné minulosti.

Odjíždíme v 8:00 hodin od budovy školy, návrat plánujeme přibližně ve 12:30 hodin.

Děti si vezmou s sebou na výpravu:

• vhodné oblečení na pobyt v přírodě i vzhledem k počasí, dobrou obuv do terénu a náhradní ponožky
  • pláštěnku
  • kapesníky
  • svačinu a pití na dopoledne v batůžku
  • v případě nevolnosti v autobuse vybavte děti práškem proti nevolnosti, popř. igelitovým sáčkem