Informativní schůzka v ZŠ 16.9.2024

Vážení rodiče,
v pondělí 16. září 2024 proběhnou informativní schůzky pro rodiče žáků navštěvujících naši základní školu od 16:00 hodin v jednotlivých třídách.
Třídní učitelé vám v rámci svých tříd předají informace k organizaci výchovně vzdělávacího procesu a provozu školy (bez přítomnosti dětí).
Zájemci mohou po skončení společné části navštívit jednotlivé pedagogy individuálně nebo s nimi dohodnout vhodný termín.

SPOLEČNÁ ČÁST od 16:00 hodin:
I. třída (1. ročník) - Mgr. Karla Němečková Hospodářská
II. třída (2. a 3. ročník) - Mgr. Monika Mičanová
III. třída (4. a 5. ročník) - Mgr. Zdeňka Janouchová

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE po skončení společné části:
Mgr. Karla Němečková Hospodářská a - v I. třídě
Mgr. Monika Mičanová - ve II. třídě